Pakiet 3 książek Sławomir Koper _ 2
opis produktu

WYJĄTKOWY PREZENT Z DEDYKACJĄ I AUTOGRAFEM AUTORA

Po zakupie książki wyślij maila na adres klienci@grupazpr.pl z treścią dedykacji lub nasze Biuro Obsługi Klienta skontaktuje się z Tobą na wskazany w zamówieniu nr telefonu, w celu ustalenia treści dedykacji. Promocja ważna do 12.12.2021 do wyczerpania zapasów.

Wybrańcy losu. Cena sławy. Sławomir Koper
Kiedy los jedną ręką daje nadzwyczajny talent, bywa, że drugą zabiera… szczęście. Roman Polański, Marek Grechuta, Jerzy Kosiński i Ryszard Riedel to charyzmatyczni twórcy, których wielka sława i artystyczna chwała nie uchroniły przed dramatami na miarę życia i śmierci. O tym, jak wiele można stracić, kiedy ma się już wszystko – w książce Sławomira Kopra "Wybrańcy losu. Cena sławy"

Zachłanne na życie. Sławomir Koper
Barwna opowieść o życiu artystek PRL. Niekwestionowaną gwiazdą była wówczas Agnieszka Osiecka, bez której w ogóle nie można sobie wyobrazić polskiej kultury tamtych lat. Utalentowana autorka tekstów i poetka, niezrównana komentatorka życia codziennego. Kobieta wrażliwa i szalona, która poszukiwała osobistego szczęścia i właściwie nigdy go nie odnalazła. A przy tym posiadała niezwykły dar unieszczęśliwiania innych. Poza Agnieszką Osiecką Autor przedstawia sylwetki Małgorzaty Braunek, Kaliny Jędrusik i Elżbiety Czyżewskiej

Królowe salonów II Rzeczypospolitej. Sławomir Koper
Każda epoka ma swoje celebrytki. Wszyscy je znają. Każdy pożąda ich towarzystwa. Są ozdobą imprez, tematem plotek, bohaterkami rubryk towarzyskich i obyczajowych skandali… Rozpieszczane, podziwiane, adorowane, nieco niemoralne. Ich portrety kreśli autor bestsellerowych książek historycznych Sławomir Koper.