Taniej w zestawie. Kryminalne Nowości Izy Szolc.
opis produktu dane szczegółowe

Taniej w zestawie. Kryminalne Nowości Izy Szolc.

WYJĄTKOWY PREZENT Z DEDYKACJĄ I AUTOGRAFEM AUTORA
Po zakupie książki wyślij maila na adres klienci@grupazpr.pl z treścią dedykacji lub nasze Biuro Obsługi Klienta skontaktuje się z Tobą na wskazany w zamówieniu nr telefonu, w celu ustalenia treści dedykacji. Promocja ważna do 12.12.2021 do wyczerpania zapasów.

Zemsta to za mało. Izabela Szolc
Nie podnoś ręki na kobietę, bo możesz pożałować – to morał z najnowszego kryminału Izabeli Szolc, autorki powieści o hardych kobietach, które nie pozwolą robić z siebie ofiar. Komisarz Anna zostaje wezwana do liceum: w szkolnej toalecie znaleziono martwego noworodka. To nie będzie łatwe śledztwo, bo jak to w szkole – wszyscy dobrze wiedzą, jak ukryć prawdę. Okrutna, budząca obrzydzenie zbrodnia, a w tle życie pani komisarz i jej sióstr – to napisana gniewem opowieść, wobec której nikt nie pozostanie się obojętny.


Kara to nie wszystko. Izabela Szolc
Kolejny po „Zemsta to za mało” tytuł z cyklu Śledztwa nadkomisarz Anny Wilk. Śledcza przypatruje się aspirantce Poli. Dziewczyna jest stalkowana, a jej osobowość pod wpływem przemocy psychicznej powoli się rozpada. Nie ona jedna będzie ofiarą męskiej frustracji, która szuka ujścia. Anna musi rozwiązać sprawę brutalnie zakatowanej studentki, której ciało porzucono nieopodal zajezdni autobusowej… Czy w czasach, kiedy drapieżnikowi tak łatwo udawać ofiarę, odwaga jest tym, czego potrzebuje młoda kobieta? I dlaczego mężczyznom tak często się wydaje, że ich grzechy nie zostaną rozliczone? Kolejny mocny tytuł, obok którego nie sposób przejść obojętnie. Izabela Szolc wraca do literatury sensacyjnej w świetnej formie.

opis produktu dane szczegółowe