obsesja_ebook
opis produktu dane szczegółowe

DATA PREMIERY: 9.02.2022

Erotyka, niebezpieczeństwo i zaskakujące zakończenie. "Okrutna obsesja" to trzymająca w napięciu, seksowna, mroczna opowieść o pożądaniu i miłości, które zamieniają się w pragnienie posiadania na własność.

Ślubował ją chronić, kiedy byli jeszcze dziećmi. Jego miłość do Dove jest jak obsesja. Zabił, zniszczył i zranił każdego, kto zrobił jej jakąkolwiek krzywdę lub chciał się do niej zbliżyć. Obserwował ją przez lata z oddali. Był jej aniołem stróżem. Był jej demonem czającym się w półmroku. Chciał pozwolić jej żyć swoim życiem, ale pewnej nocy wszystko się zmieniło, musiał ją porwać. Teraz prędzej umrze, niż pozwoli jej się prześlizgnąć przez palce.

Ta książka to bestseller Amazona, a równocześnie pierwsza w Polsce powieść jednych z najpoczytniejszych autorek piszących w klimatach sensacyjno-romantycznych – J. L. Beck i C. Hallman. Pisarski duet podbił serca miłośniczek powieści erotycznych na całym świecie. Panie spotkały się przypadkiem, ale połączyło je coś więcej niż tylko miłość do czytania, pisania mrocznych romansów... i kawy. Każda z nich ma na swoim koncie niejedną książkę, ale to właśnie we dwie podbiły światowe listy bestsellerów.

opis produktu dane szczegółowe

Autor: J.L. Beck, C. Hallman
Kategoria: Literatura obyczajowa/erotyczna
Liczba stron: 200
Format: EPUB
ISBN: 978-83-66630-98-7
Wydawca: TIME S.A.