Listy intymne e-book
opis produktu dane szczegółowe

Ponad 15 lat, tydzień w tydzień, nadsyłali Czytelnicy do piątkowych „Intymności” w „Super Expressie”. Młodzi, starsi, kobiety, mężczyźni, single i będący w związkach. Z tych listów wyłaniał się obraz intymny Polaka – niestety niezbyt budujący. Szokujące, śmieszne i tragicznie prawdziwe historie.
Zaletą „Listów Intymnych” są autentyczne problemy dotyczące życia intymnego i świadczące o tym, że wiedza w zakresie seksualności nie dla wszystkich jest dostępna. Autorka dobrze popularyzuje wiedzę na temat seksu i złożonych relacji partnerskich, zagubienia w tajemniczym świecie różnic płciowych, rozbieżnych oczekiwań i potrzeb. Mam nadzieję, że książka nie tylko ułatwi Czytelnikom rozwiązanie problemów, ale także przyczyni się do harmonii i satysfakcji w ich związkach”.
prof. dr hab. n. med. Zbigniew Lew-Starowicz, seksuolog

„Listy Intymne” napisana przez dziennikarkę specjalizującą się w tematyce zdrowia seksualnego jest dowodem, jak bardzo w Polsce potrzebna jest edukacja seksualna. Od lat obserwuję teksty Bożeny Stasiak i doceniam jej kompetencje, które znalazły odzwierciedlenie w publikacji. Autorka w przystępny sposób wyjaśnia wątpliwości Czytelników, odpowiada na najbardziej intymne pytania, wykazując się dużą wiedzą, popartą konsultacjami ze specjalistami. Nie mam wątpliwości, że książka wzbudzi zainteresowanie”. prof. dr hab. n. med. Zbigniew Izdebski, seksuolog

To godna podziwu i uznania pozycja będąca wynikiem wieloletniego podnoszenia przez Autorkę świadomości seksualnej i wiedzy w tej dziedzinie oraz kształtowania prawidłowych nawyków w życiu intymnym. Nie mam wątpliwości, że okaże się pomocna w budowaniu relacji w wielu związkach”.
dr n. med. Stanisław Dulko, seksuolog

W świecie, w którym relacje między dwojgiem ludzi stają się coraz bardziej złożone, coraz trudniejsze, kiedy bezpośrednie kontakty są komplikowane przez internet i media społecznościowe, które przyczyniły się do popsucia niejednego związku, każda publikacja stawiająca sobie za cel zwrócenie uwagi na to, co naprawdę jest w nim ważne, zasługuje na uwagę. I taką rolę może odegrać książka Bożeny Stasiak, traktująca nie tylko o życiu seksualnym, ale właśnie i relacjach partnerskich”.
prof. dr hab. n. med. Krzysztof Bielecki, chirurg

Listy Intymne” to znakomite kompendium wiedzy na temat seksu. Jest godna polecenia tym, którzy chcą zgłębić wiedzę w tej dziedzinie i tym, którym ta sfera życia intymnego stwarza różnorakie problemy. Autorka je analizuje i omawia na podstawie prawdziwych sytuacji opisanych w listach Czytelników. Zapewne wielu z nich będzie mogło się z nimi identyfikować. Wierzę, że to skłoni ich do refleksji.
To obowiązkowa lektura także dla tych, którzy rozpoczynają życie seksualne, jak i dla tych, którzy pragną, aby seks dostarczał im wielu pozytywnych emocji i zadowolenia
Jadwiga Kamińska, prezes Dziennikarskiego Klubu Promocji Zdrowia.

opis produktu dane szczegółowe

Autor: Bożena Stasiak
Kategoria: literatura faktu
Liczba stron: 370
Format: EPUB
ISBN: 978-83-66252-91-2
Wydawca: Time S.A