wakacyjny_erotyki
opis produktu

Słodki tatuś. Terri E. Laine

Autorka bestsellerów USA Today, przedstawia słodką, ale bardzo seksowną opowieść o samotnym tacie, która jest częścią antologii The Vault. Jake dostaje więcej niż się spodziewał, gdy jego ojciec nalega, by zatrudnił Honey, jedyną kobietę, o której nie potrafi zapomnieć. Gdy ona wdziera się do serc jego rodziny, musi wziąć pod uwagę coś więcej niż tylko swoją potrzebę uwiedzenia jej. Jego serce dotąd w całości należało tylko do jednej osoby – jego córki. Dopóki nie wdarła się do niego Honey… Jeśli Jake nie zachowa ostrożności, granica między pracownikiem a pracodawcą całkowicie się zatrze...

Okrutna obsesja. J.L. Beck, C. Hallman

Erotyka, niebezpieczeństwo i zaskakujące zakończenie. "Okrutna obsesja" to trzymająca w napięciu, seksowna, mroczna opowieść o pożądaniu i miłości, które zamieniają się w pragnienie posiadania na własność.
Ślubował ją chronić, kiedy byli jeszcze dziećmi. Jego miłość do Dove jest jak obsesja. Zabił, zniszczył i zranił każdego, kto zrobił jej jakąkolwiek krzywdę lub chciał się do niej zbliżyć. Obserwował ją przez lata z oddali. Był jej aniołem stróżem. Był jej demonem czającym się w półmroku. Chciał pozwolić jej żyć swoim życiem, ale pewnej nocy wszystko się zmieniło, musiał ją porwać. Teraz prędzej umrze, niż pozwoli jej się prześlizgnąć przez palce.
Ta książka to bestseller Amazona, a równocześnie pierwsza w Polsce powieść jednych z najpoczytniejszych autorek piszących w klimatach sensacyjno-romantycznych – J. L. Beck i C. Hallman. Pisarski duet podbił serca miłośniczek powieści erotycznych na całym świecie. Panie spotkały się przypadkiem, ale połączyło je coś więcej niż tylko miłość do czytania, pisania mrocznych romansów... i kawy. Każda z nich ma na swoim koncie niejedną książkę, ale to właśnie we dwie podbiły światowe listy bestsellerów.

Zabójcza obsesja. J.L. Beck, C. Hallman

Bestsellerowe autorki USA Today i dalsza część ich przyspieszającej bicie serca, pełnej napięcia i seksu powieści. Ślubował ją chronić, kiedy byli jeszcze dziećmi. Najpierw przed potworami chowających się pod łóżkiem, a potem przed tymi, którzy wędrują po świecie w ludzkim ciele. Jego obsesja na punkcie Dove nie była normalna, przekraczała granice stawiane przez rozum. Zabił, zniszczył i zranił wszystkich, którzy zrobili jej jakakolwiek krzywdę. Był zarówno jej aniołem stróżem, jak i demonem czającym się w cieniu. Obserwował ją od lat, chcąc ją zdobyć, ale to wciąż nie był ten moment. Planował pozwolić jej żyć swoim życiem, obserwował z daleka. Aż pewnej nocy wszystko się zmieniło i był zmuszony ją porwać. Ona jego nie pamięta. Błaga, żeby ją wypuścił. Ale on nie może już tego zrobić. Prędzej umrze nim pozwoli jej prześlizgnąć się przez palce.

Siedem i pół nocy. Bibi von Braut

Klara mieszka w Berlinie, jest pewną siebie i kochającą dobre życie kobietą. Ale i matką małej Susanne. Kiedy gorący biurowy romans kończy się rozstaniem nie tylko z kochankiem, ale i z posadą – Klara po wielu nieudanych rozmowach o pracę przyjmuje bardzo nietypowe zlecenie. Czy znajomość z Maksem – rekinem finansjery - to tylko sposób na rozwiązanie problemów finansowych czy też ta trwająca zaledwie tydzień przygoda zmieni całe życie Klary? Egzotyka, luksus, gorączka zmysłów, pikantne sceny seksu oraz nieoczekiwane zakończenie – wszystko, czego trzeba, by nie móc spokojnie zasnąć. Nikt nie wie, kim jest Bibi von Braut. Pod tym nazwiskiem kryje się ktoś, kto za wszelką cenę pragnie zachować bezpieczną anonimowość na wzór Eleny Ferrante - tylko w świecie literatury erotycznej. Ktokolwiek to jest - świetnie włada piórem i umie rozpalić wyobraźnię.
Nikt nie wie, kim jest Bibi von Braut. Pod tym nazwiskiem kryje się ktoś, kto za wszelką cenę pragnie zachować bezpieczną anonimowość na wzór Eleny Ferrante - tylko w świecie literatury erotycznej. Ktokolwiek to jest - świetnie włada piórem i umie rozpalić wyobraźnię.

Grzeszna i święta. Katarzyna Wiktoria Łuczyńska

Anna, trzydziestoletnia doktorantka, pochodzi z zamożnej rodziny. Jest piękna, wykształcona i… samotna. Ma dwóch serdecznych przyjaciół: geja Przemka, dobrze prosperującego przedsiębiorcę, marzącego podobnie jak ona o szczęśliwym i trwałym związku. Drugim jest ksiądz, Wiktor Borkowski, który poświęcił się działalności misyjnej w Brazylii. Ale w życiu Anny pojawia się Marcin. Wiąże ich wspólnota dusz, łączy fantastyczny seks. Tylko że on zapomina jej powiedzieć, że jest żonaty. Co rozegra się w tym nietypowym trójkącie? Jak postąpią bohaterowie? Moralnie czy nagannie? W zgodzie z cudzymi oczekiwaniami czy ze sobą? Co wybiorą?